Beschrijving
Malu Wilz Soft Eye Styler
Eye Liner pen voor het nauwkeurig zetten van een mooie eyliner.
Eigenschappen:
De Malu Wilz Soft Eye Styler is favoriet bij onze klanten en dat is niet voor niks! Met deze handige eyeliner pen is een lijntje makkelijk aan te brengen en blijft heel de dag zitten. Geschikt voor gevoelige ogen.
Verkrijgbaar in 10 tinten en door het uitgebreide aanbod aan kleuren zorgt ervoor dat je voor elke gelegenheid een mooie look kan creëren.
Gebruiksadvies:
Breng de Eye-liner aan door van de binnenste naar de buitenste ooghoek te werken. Wil je de eyeliner waterproof maken? Breng dan met een waterstaafje voorzichtig een laagje Fixing Powder aan, laat het even intrekken en verwijder het overtollige dan met een brush.
Annelies Van Der Heijden (geverifieerde eigenaar) –
Deze is zeker aan te raden . Deze blijft de hele dag mooi zitten. Een mooie lichtblauwe kleur.
Lianne van Amelsvoort (store manager) –
Dank je wel voor je beoordeling Annelies! Ik ben blij dat ook de nieuwste kleur je weer goed bevalt :)
Barbara (geverifieerde eigenaar) –
Gebruik deze al jaren, super oogpotlood
Margriet (geverifieerde eigenaar) –
Brengt fijn op en zit hele dag goed
Marieke K. (geverifieerde eigenaar) –
Altijd prima kwaliteit van Malu Wilz. En een goede service van Lianne.
M. B. (geverifieerde eigenaar) –
mijn juiste kleur
M. Beunder-Verkuil (geverifieerde eigenaar) –
Nel Hofman (geverifieerde eigenaar) –